Zaznacz stronę

O NAS

Ośrodek Szkolenia Kierowców Prywatna Szkoła Nauki Jazdy Roman Garstka ma bardzo długą tradycje w szkoleniu kandydatów na kierowców. Właścicielem firmy jest Roman Garstka. Ośrodek rozpoczął działalność od 01.08.1991r. Od lat nasza Firma znajduje się w czołówce najlepszych ośrodków szkolenia kierowców.

Misją firmy stało się pomaganie osobom, wykształcić odpowiednie umiejętności i nawyki niezbędne do bezpiecznego poruszania się na trudnych i zatłoczonych ulicach. Pomocą metodyczną i praktyczną zostały objęte też osoby, które posiadają prawo jazdy lecz nie czują się na siłach by jeździć samodzielnie.

Szkolenia i kursy prowadzone są przez doświadczoną kadrę, mającą uprawnienia: instruktora-wykładowcy, trenera-wykładowcy, świadectwo instruktora techniki jazdy, uprawnienia egzaminatora. Kadra nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach co pozwala prezentować wysoki poziom. Szkolenia praktyczne odbywają się z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w klimatyzację oraz niezbędne systemy bezpieczeństwa, takie jak ABS, ESP.

W zajęciach teoretycznych wdrożyliśmy nowatorski projekt nauczania przez internet – e-Learning.

Dowodem wysokiej jakości kursów organizowanych przez nasz ośrodek jest fakt przyznania przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty naszemu ośrodkowi akredytacji.

Od 2006 roku prowadzimy również szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy osób i rzeczy. W związku z koniecznością dostosowania prawa krajowego do warunków określonych przez Unię Europejską, ustawodawca określił nowe zasady szkoleń dla kierowców zawodowych. Po spełnieniu wielu wymogów, w 2009 roku zostaliśmy wpisani przez Wojewodę Mazowieckiego do rejestru ośrodków szkolenia pod numerem 13. W związku z tym możemy zapewnić kompleksowe szkolenia zarówno kierowcom zawodowym, realizującym przewozy drogowe, jak i osobom, które dopiero zamierzają podjąć pracę w tym zawodzie.